Już 7 lipca w Cudzie nad Wisłą będą miały miejsce dwa sztandarowe wydarzenia spod znaku RAP HISTORY WARSAW!

W DZIEŃ -> Street Market vol.3 !!!

Specjalnie z myślą o Was pod egidą RHW odbędzie się kolejna giełda lub – jak to woli – “pchli targ”. Cud użycza nam swej przestrzeni, aby wszystkie osoby, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić się przedmiotami i gadżetami, związanymi z szeroko pojętą kulturą hip-hop, mogły to uczynić w cywilizowanych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Przynoście płyty cd, winyle, ciuchy, prasę i co Wam tylko do głowy przyjdzie! Do dyspozycji oddajemy Wam cały teren Cudu. Zapraszamy przede wszystkim osoby prywatne – kolekcjonerów, poszukiwaczy trudno dostępnych wosków i cedeków lub posiadaczy bogatych zbiorów hiphopowej prasy, którzy pragną “odgruzować” nieco swój strych lub piwnicę. Przynoście także używane i nowe ciuchy, które niepotrzebnie zawalają wasze szafy! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście także sprzedawali lub wymieniali zbędny sprzęt muzyczny i wszelkie inne akcesoria związane z szeroko pojętą sferą muzycznej produkcji. Ponad to będzie to świetna okazja aby spotkać wielu ze swoich ulubionych artystów rapowych.

Udział potwierdzili:

ALOHADIILPLNY/StolicaSTREETVIBEJWPRAGDOLLKOKASERUM GLOBALCAHLO79THALKOPOLIGAMIAMUZOGRAFIAASFALT RECORDS |  HIPHOP HEADZMORO784MAPEOPLEPALTORAP FRANCUSKIGALERIA KOLORUTRZY SZEŚĆDAD’S STUDSZGRYWUZSTREE IT. WEAR by stylwarszawski

O oprawę muzyczną w postaci najlepszych rap jams zadbają niezawodni djs znani z imprez Rap History.

Prywatni wystawcy nie muszą się zgłaszać natomiast wszystkie firmy prosimy o kontakt – streetmarket022@gmail.com

W NOCY -> The Videos Block Party vol.4 !!!

Po Street Markecie odbędzie się kolejna część The Viedos Block Party. Rozstawiamy duży ekran i całą noc gramy sety z wideoklipów! Classic rap videos all night long! Na świeżym powietrzu pod gwieździstym niebem. Za dekami staną Steez i Blekot.

Caaaalutką noc będzie działał grill a wjazd na imprezę jest oczywiście całkowicie bezpłatny! | Facebook

IMPREZĘ WSPIERAJĄ:

MASS DENIMBLUD SHOP

Cud nad Wisłą | 7.07  || start 14:00 || wjazd free