Reebok Classic Leather obchodzi w tym roku trzydziestolecie swojego istnienia. Rozmawiając o modzie można odnaleźć wiele ikon i klasycznych wzorców. Istnieją jednak projekty tak ponadczasowe jak wspomniany model. W naszym kraju pojęcie kolaboracji zawsze kojarzone było z zagranicznymi butikami oraz artystami, ale od jakiegoś czasu coś w temacie zaczęło się ruszać. Lokalne inicjatywy są coraz częstsze a pomysły śmielsze. Mieliśmy już przykład współpracy Reeboka z cenioną artystką Olą Osadzińską. W efekcie powstały bardzo entuzjastycznie przyjęte Betwixt Mid.

W teamie wspierającym markę swoje miejsce znalazł Fisz, którego chyba żadnemu entuzjaście muzyki przedstawiać nie trzeba. Ta niewątpliwie olbrzymia osobistość została z okazji okrągłej rocznicy powstania Classic Leather, zaproszona do zinterpretowania i zaprojektowania własnej wersji butów. Elegancja i prostota to pojęcia którymi najłatwiej zdefiniować CL. Fisz dorzucił od siebie do tego zbioru pojęcie pasji oraz indywidualizmu. Z tego kolarzu powstały buty, które od razu porywają uwagę.
Zostały one wykonane z zamszu w bardzo eleganckim czarnym kolorze a także płótna z nietypową i odważną grafiką. Na wysokości pięty znajdziemy haft, który nadaje CL dodatkowego sznytu i indywidualności. Podkreśleniem ducha Classic Leather jest outsole w naturalnym kolorze gumy, tak bardzo charakterystyczny dla tego modelu.

Rocznicowa wersja modelu Classic Leather zaprojektowana przez Fisza dostępna będzie w sklepie firmowych Reebok: Arkadia (Warszawa), w centrum handlowym „Focus” (Zielona Góra), Pasaż Grunwaldzki (Wrocław), Silesia City Center (Katowice),) w sieci sklepów OLIMP SPORT (Mrągowo, Tczew), w Worldbox w centrum handlowym Manhattan (Gdańsk) oraz online na www.worldbox.pl, www.runcolors.pl, www.bludshop.com

Mateusz Nasternak Fisz Emade0690 RGB fisz_reebok classic2 fisz_reebok classic